Kábítószer birtoklás megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást két öttevényi lakos ellen a Győri Rendőrkapitányság. A járőrök július 19-én az esti órákban a településen egy korábban történt bűnüggyel kapcsolatban nyomoztak, amikor egy ház melléképületében kábítószergyanús növényeket találtak. A nyomozók a tíz tő növényi egyedet lefoglalták és megállapították, hogy azokat a házban élő nő testvére, illetve élettársa vitték oda egy nappal korábban.A rendőrök S. Sándort és S. Alexandrát győri lakcímükön elfogták és előállították a rendőrkapitányságra. A nő gyanúsítotti kihallgatásakor beismerte a bűncselekmény elkövetését.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
2026-ban már a telekvásárlásnál eldőlhet, mennyibe kerül az építkezés
Az új építési szabályozás hatálybalépésével 2026-tól minden eddiginél fontosabbá válik a tudatos tervezés már a telekvásárlás pillanatától. A szakemberek szerint a megfelelő előkészítés nemcsak...






