100. NB II-es mérkőzését játssza a hétvégén a Győri ETO FC kettes csapata a másodosztályban. Klement István vezetőedző azt mondja: náluk nem az eredmény a legfontosabb, hanem az, hogy játékosokat adjanak fel az első csapathoz.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Sander Van Praet az ETO FC sportigazgatója
Sander Van Praet személyében 40 éves belga szakember foglalja el a klub sportigazgatói pozícióját. A tapasztalt futballvezető az európai és a közel-keleti kultúrából is hoz...







