A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense, Kálmán Gabriella elmondta, három koszovói határsértő taxival próbált Ausztriába jutni, a többiek vonattal tartottak Nyugat-Európa felé. Egy afgán, két szír és egy algériai férfit nemzetközi gyorsvonatról szállították le a határrendészek Hegyeshalom térségében. A debreceni befogadó állomásról megszökött két marokkói, egy algériai és két tunéziai állampolgárt pedig a soproni pályaudvaron állították elő. Tiltott határátlépés kísérlete miatt indult a vasárnap elfogott külföldiekkel szemben szabálysértési eljárás.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Így érezzük a forint látványos erősödését
Az elmúlt két hónap egyik legfontosabb gazdasági folyamata a forint látványos erősödése volt. A változás az ingatlanpiacra és a befektetésekre is hatással van. Kevesebb...






