13 érmet hoztak a győri kajakosok

Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

A jeles sporteseményen győri kajakosok nagy sikert értek el, a fiatalok hat arany-, egy ezüst- és hat bronzéremmel zárták a küzdelmeket. A Győri Vízsport Egyesület csapata minden várakozást felülmúlt a 13 éremmel, pedig versenyzőink két-három hónapja, vagyis a téli időszakban nem is eveztek. Takács Tamara, a legfiatalabb versenyzőként női kajak egyes 500 m távon 5. helyezést, női kajak egyes 200 m-en 6. helyezést, míg a kieséses páros versenyeken ( fej-fej melletti ) 3. helyezést ért el. Szintén a lányoknál Bordács Blanka és Czéllai-Vörös Zsófia kajak kettes 500 m-en 3 helyen, míg 200 m-en 4. Helyen ért célba. A fiú kenusok mezőnyében, Khaut Kristóf C1 1000 m távon 5. helyezést, míg 200 m távon 2. helyezést ért el.