Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
A győri egyetem Petz Lajos Egészségügyi és Szociális Intézete a napokban ünnepli alapításának 15. évfordulóját. A Magyar Tudomány Hete rendezvénysorozat keretein belül csütörtökön (nov.10.) délelőtt 10 órától dr. Szekeres Tamás, a Széchenyi István Egyetem rektora és dr. Tamás László János, a Petz Aladár Megyei Oktató Kórház főigazgatója egy konferencián értékeli a másfél évtized eseményeit, eredményeit. A szakmai előadásokon szó lesz az időseket gondozó családok nehézségeiről, időskori betegségekről, a szépkorúak szociális szükségleteiről és a különféle civil szervezetek szociális tevékenységéről. A rendezvényt a Petz Lajos Egészségügyi és Szociális Intézet aulájában tartják.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.22.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: A „Jövő egyeteme” a témája az idei Győri Gyermekegyetemnek.
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az ország egész területére...






