Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
A legjobban „fizetett” magyar csapatként a Videoton 40,6 millió forint támogatást kapott az Európai Labdarúgó Szövetségtől (UEFA), ami a nyári, lengyel-ukrán rendezésű Európa-bajnokságon, illetve annak selejtezőin szerepelt játékosok részvétele alapján kompenzálta a klubokat. A magyar klubok közül a Debrecen áll a második helyen 21,8 millió forinttal, a harmadik a Győri ETO FC 15 millió forinttal. A 16 csapatos Európa-bajnokságon szerepelt játékosok klubjai között 60 millió, míg a selejtezőben búcsúzottak között 40 millió eurót osztottak szét. Az UEFA 2016-ban már várhatóan 150 millió eurót áldoz a klubok kompenzálására.
NEKED AJÁNLJUK
Ezt javasolja a győri kórház: ennyit igyunk
A nyári hőségben a megfelelő hidratáltság kulcsfontosságú. A hosszú, meleg napok jelentősen növeli a szervezet folyadékigényét. Az ilyenkor természetes izzadással nemcsak vizet, de ásványi...






