Schmidt Csaba, a város polgármestere Magyar Levente külgazdasági államtitkárral és Koji Akitával a japán cégcsoport képviselőjével írta alá a megállapodásról szóló dokumentumot. Jelenleg a gyár három gyártósorral működik, ebből tíz lesz, mire elkészül a beruházás. A tervek szerint az építkezés jövő év végére készül el, a termelés pedig 2016 elején indulhat. A vállalat célja, hogy a gyártott termékek skáláját bővítse és minél több európai vásárlót érjenek el. A tervek szerint a cég által gyártott összes kuplungtárcsa 25 százaléka Tatabányán készülne el.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Vb-2026 – Negyven évet kellett várni az újabb NB I-es gólra
Negyven év után született újra olyan gól a futballvilágbajnokságok történetében, amelyet a magyar élvonalban futballozó játékos szerzett: Nadir Benbuali, a címvédő ETO FC algériai...






