20 millió forintos bírságot szabott ki a Gazdasági Versenyhivatal 15 győri autósiskolára. A büntetést azért kapták, mert 2012. áprilisában egy találkozón állítólag megegyeztek arról, hogy májusban illetve novemberben 10-10 ezer forinttal megemelik a képzési díjakat.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kiváló minőségű a magyar dinnye
Néhány napon belül országszerte megjelenik a boltok és piacok kínálatában a szabadföldi magyar görög- és sárgadinnye. A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara, a FruitVeB és a...






