Túl sokan utaztak a vonaton, ezért 200 embert leszállítottak róla Hegyeshalomnál. Az eset október 23-án történt. A vonaton csak 300 ülőhely volt, mégis 500 ember váltott rá jegyet. Az osztrák vasutasok végül a határon leszállították azokat, akiknek nem volt érvényes helyjegyük.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Megdőlhet a mindenkori hőmérsékleti rekord
A hőhullámnak még mindig csak az elején vagyunk, napról napra nagyobb lesz a forróság. A következő napokban tovább fokozódik a hőség, az idei év eddigi...






