Napi cikkek: Dec 28, 2010
Akár ez is tetszhetKAPCSOLÓDÓ
Katy Perry legújabb kislemezén, a Watch It...
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Klimatizált […]
Jelentősen csökkent az elmúlt időszakban a véradók […]
Nyolc ország 70 egyetemi csapata mérte össze a ritka […]
Új országos melegrekord született kedden […]
Bernd Thijs 2024 nyarán érkezett pályaedzőként az […]
A közszolgálati tisztviselők […]
Katy Perry legújabb kislemezén, a Watch It Burn című […]
A tartós nyári hőség idején […]
Győri Kristóf és fivére, a 26-szoros válogatott […]
Sokan nincsenek tisztában az elektromos rollerek […]
Szeretettel várjuk közösségünkbe mindazokat, akik szeretnének értesülni a legfrissebb hírekről.
Idei utolsó tétmérkőzését játssza az Audi ETO KC. A bajnoki címvédő győriek ma 16 órakor az Újbuda otthonában lépnek pályára. Konkoly Csaba tanítványai a karácsonyt edzés nélkül töltötték, tegnap kezdték újra a munkát, ennek ellenére rutinból hozni kell a mérkőzést az utolsó előtti helyen álló ellenfél otthonában.
A Pannon-Víz Zrt. vízóraleolvasói a két ünnep között is dolgoznak. A társaság arra kéri a fogyasztókat, hogy minden esetben kérjék el a leolvasók arcképes igazolványát, nehogy csalók áldozatává váljanak. A vízmű nemrég közös kampányt indított a győri rendőrséggel a trükkösök ellen. A csalók elsősorban idős embereket vesznek célba, elterelik a figyelmüket, ellopják értékeiket és néha még pénzt is kérnek a hamis ellenőrzésért.
Cáfolták a Győri ETO labdarúgó csapatánál azokat a híreket, mely szerint Győrbe szerződne a Dortmundból Hajnal Tamás. Az sem igaz, hogy Bicskei Bertalant szeretné megszerezni a klub.
Katy Perry legújabb kislemezén, a Watch It...
Kihirdették az Év Fagylaltja verseny...
Az Oxygen Media Csoport tagjai: A Plusz Rádió Nonprofit Kft., az Alisca Network Kft. és a Lajta Rádió Kft., az MTVA és a Magyar Média Mecanatúra támogatottja.
© - Győri Hírek és Magazin. Minden jog fenntartva.


