Havi cikkek: április, 2011
Akár ez is tetszhetKAPCSOLÓDÓ
Két friss kutatás is fontos...
Két friss kutatás is fontos egészségügyi […]
Március 16-tól kényelmi díj […]
Az idei márciusi lakásbiztosítási kampányban […]
Magyarország köztársasági elnöke nemzeti […]
Március 14-én világszerte a matematika egyik legismertebb […]
Kiemelten ellenőrzi a védett árú üzemanyagokra […]
Március 21-én ismét megrendezik a budapesti […]
Március 14-től elindítja idei […]
Érdemes kihasználni a jó időt, a nagy napi hőingás […]
Ebben az évben a világ legnagyobb DJ-i és a legnagyobb […]
Szeretettel várjuk közösségünkbe mindazokat, akik szeretnének értesülni a legfrissebb hírekről.
Zenés vígjáték a Bartók Béla Megyei Művelődési Központban.
?Nem én segítök..." Imával gyógyítás
Előadó: Molnár V. József néplélek-kutató
Ülésezett Győr közgyűlése. Itt elfogadták a város oktatásáról szóló átalakítási terveket. Ez azt jelenti, hogy a Jókai iskola bezár, a gyerekek pedig a Kovács Margit ÁMK-ban folytatják tanulmányikat. A Szent Györgyi Iskola a Jókai épületébe költözik, helyén pedig az Audi kétnyelvű iskoláját alakítják ki. A képviselők a Győr Aréna helyszínéről, zárt ajtók mögött tárgyaltak.
Rekord összeg 4.7 millió forint gyűlt össze az idei Kantharosz Gálán. A jótékonysági árverésen 6 borásztat különleges termékeire és egyedi pálinkáira licitálhattak a résztvevők. Az adományokat ma (április 29) adták át a kedvezményezetteknek.
Ülésezett a Győri Közgyűlés. A legtöbbet az oktatás átalakításáról tárgyaltak a városatyák, de szó eset a multifunkcionális csarnokról is.
Két friss kutatás is fontos...
Az Oxygen Media Csoport tagjai: A Plusz Rádió Nonprofit Kft., az Alisca Network Kft. és a Lajta Rádió Kft., az MTVA és a Magyar Média Mecanatúra támogatottja.
© - Győri Hírek és Magazin. Minden jog fenntartva.


