Aki most nem járt sikerrel, az augusztus 12-ig adhat be pótfelvételit, hiszen az egyetem minden olyan területre hirdet felvételit, ahol van még szabad hely, elsősorban a jogi felsőfokú szakképzések iránt szokott nagy érdeklődés lenni – mondta el rádiónknak Dr. Író Béla, egyetemi titkár.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Keresik az egyik győri Mediamarkt tolvaját
A rendőrség keres egy tolvajt, aki másfél héttel ezelőtt egy Playstation játékkonzolt lopott el a győri Árkádból. A rendőrség közzétette a kamerafelvételt is. „A Győri...






