4 nap múlva elrajtol a magyar-horvát közös rendezésű női kézilabda Európa bajnokság. A felkészülés a célegyenesbe érkezett, már csak néhány apróság kijavítására maradt idő. A magyar lányok vasárnap Oroszország ellen kezdik meg a kontinenstornát.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Döntött a védett üzemanyagár kivezetéséről a parlament
Elfogadta a védett üzemanyagár kivezetéséről szóló törvényt kedden az Országgyűlés. A Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter által jegyzett, az árak megállapításáról szóló törvény és...






