40 ezer forintot emelt el egy férfi a győri élményfürdő egyik öltöző szekrényéből, egy fürdőző vendég őrizetlenül hagyott pénztárcájából még július 17.én, délelőtt 11 órakor. Az estet a fürdő biztonsági kamerája is rögzítette. A rendőrség kéri, hogy aki bármilyen információval tud szolgálni az üggyel kapcsolatban, jelentkezzen a Zrínyi utcai kapitányságon, vagy telefonon a 107 – es, illetve 112-es ügyeleti számon.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Vb-2026 – Negyven évet kellett várni az újabb NB I-es gólra
Negyven év után született újra olyan gól a futballvilágbajnokságok történetében, amelyet a magyar élvonalban futballozó játékos szerzett: Nadir Benbuali, a címvédő ETO FC algériai...






