Egy 80 éves idős nőt mentettek ki lakásából a győri rendőrök. Az épület tatarozását végző munkások kopogtattak először az idős nő ablakán, aki nem reagált. Ezután hívták ki a rendőröket, akik a teraszajtó üvegét betörve jutottak be a lakásba.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Idén is megrendezik a Győri Reneszánsz és Barokk Hetet
Koncerteken és mesterkurzusokon vehetnek részt a régizene kedvelői és művelői június 29. és július 3. között a 17. alkalommal megrendezendő Győri Reneszánsz és Barokk...






