Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
A megyéből 25 település, köztük Tápszentmiklós is csatlakozott a tavaly év végén meghirdetett szociális tüzifa akcióhoz. A Belügyminisztérium több mint 1 millió forintot utalt át az önkormányzat számlájára, amiből mintegy 70 köbméter fát tudtak beszerezni. A támogatáshoz a múlt hét végén jutottak hozzá a kérelmezők, mondta el rádiónknak Kovács József, polgármester:
NEKED AJÁNLJUK
Képes utazás a gyárvárosi horgászok száz évén át
A győri horgászmozgalom egyik legpatinásabb szervezete, a Győr-Gyárvárosi és Elektromos Sporthorgász Egyesület idén 100 éves. Az egyesületet 1926-ban alapították a Budai úti barakkokban lévő vagongyári...






