Újra toborzó napot tartott a rendőrség a győri plázában. A rendőri szakma több ága képviseltette magát a helyszínen, az akciójuk lényege a szakma után érdeklődők tájékoztatása volt. Az eseményre külön invitálták a Bercsényi Miklós iskola rendészeti szakos diákjait is.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Sander Van Praet az ETO FC sportigazgatója
Sander Van Praet személyében 40 éves belga szakember foglalja el a klub sportigazgatói pozícióját. A tapasztalt futballvezető az európai és a közel-keleti kultúrából is hoz...





