Több mint 700 milliárd forintból fejlődhet Győr és térsége a következő tíz évben a kormány tervei szerint. Ennek részleteiről Fekete Dávid, a Fidesz-KDNP miniszteri biztosa beszélt egy polgármestereknek, intézményvezetőknek tartott fórumon. Czunyiné Dr. Bertalan Judit, a Közigazgatási és Területfejlesztési Minisztérium államtitkára az együttműködés fontosságára hívta fel a figyelmet – Győr helyzete ugyanis több szempontból különbözik más városokétól.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Elfogták a férfit, aki hónapokig fosztogatta az autókat
Egymás után törte be a parkoló autók ablakait Győrben egy férfi, bankkártyákra, pénzre utazott. Révfaluban fogták el a napokban. A győri rendőrök elfogtak egy 59...






