Enyhén csökken a koronavírus-koncentráció a szennyvízben. A Nemzeti Népegészségügyi Központ múlt heti, országszerte végzett mérései alapján a legtöbb vizsgált település szennyvizében stagnál az örökítőanyag-szint. Emelkedés csupán az öt Budapest környéki település; Tököl, Biatorbágy, Szigetszentmiklós, Budakeszi, Százhalombatta közös mintájában mérhető. Debrecenben, Székesfehérváron, Szolnokon, Tatabányán pedig csökkenés tapasztalható.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Messi tovább növelte világbajnoki gólrekordját
Újabb mérföldkőhöz érkezett Lionel Messi a labdarúgó-világbajnokságokon. Az argentin klasszis immár 19 találattal vezeti a vb-k örökgóllövőinek ranglistáját, ráadásul egy újabb rekordot is felállított. Az...






