Csülökparádéra és jótékonysági fánksütésre várnak mindenkit a szervezők most pénteken, szombaton és vasárnap a győri Dunakapu téren. A rossz idő miatt kellett egy héttel későbbre halasztani a rendezvényt, amelynek célja az, hogy felelevenítse a disznóvágás hagyományait és ahhoz kapcsolódó finomságokat kínáljon az érdeklődőknek. Tömböly Tamás főszervező elmondta: minden eladott ételből 100 forintot, illetve a fánksütés teljes bevételét a Gézengúz Alapítványnak ajánlották fel.
Cikkünk frissítése óta eltelt 4 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Mesterséges tojáshéjból kikelő csibék, űrmisszió a Föld védőpajzsához és új kérdések...
A tudomány világában ismét egymást érték a meghökkentő fejlesztések és felfedezések. A kihalás ellen küzdő biotechnológiai cégek mesterséges tojáshéjakkal kísérleteznek, az ESA és Kína...






