A rajt előtt, az első és a második világháború hőseire és az 56-os forradalom mártítjaira emlékeztek a Bem téren. Lezajlott a 18. Győri Staféta emlékfutás. Idén rekordszámú, 13 győri középiskola, 32 csapatának, összesen 160 diákja vett részt a futóversenyen.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Változik négy vidéki hulladékudvar nyitvatartása
Pannonhalma térségébe érkeznek vasárnap az Országúti Kerékpáros Bajnokság futamai, az útzárak miatt négy településen egy nappal előbb lesz nyitva a hulladékudvar. Június 28-án, vasárnap Pannonhalma...






