Cikkünk frissítése óta eltelt 3 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Tizenegy gól, amitől az edzők nem lehettek boldogok.

Először játszott egymással a DVTK Jegesmedvék és a Győri ETO HC felnőtt csapat. A péntek esti felkészülési mérkőzés nem a masszív védelmekről szólt, hiszen csaknem vízilabda-eredmény született: a győriek 7-4 arányban győztek. Általában az edzők nem boldogok az ilyen sok bekapott góltól, de a felkészülési időszak éppen a hibák javításáról szól.
Az első harmadban a vendégek egy gólos előnyt harcoltak ki maguknak, amit a másodikban tovább növeltek, hiszen ennek végén 3-1 állt az eredményjelzőn. A harmadik játékrészben előbb a hazaiak egyenlítettek, de gyorsan jött a győriek válasza, és a végül három gólos sikert arattak.

(Fotó: DVTK Jegesmedvék)