Kezdőlap GYŐR Győr - Sport

Labdarúgó NB I – Angyalföldön kezd a bajnok ETO

A bajnok ETO az élvonalba visszajutott Vasas otthonában kezdi a labdarúgó OTP Bank Liga 2026-27-es idényét.

A július 24-26-i első fordulóban Paksi FC–Ferencváros mérkőzést is rendeznek – írja a sorsolásról X-oldalán az MLSZ.

A címvédő Győr és a Magyar Kupa-győztes FTC a 3. fordulóban találkozik egymással, az idény első Ferencváros–Újpest derbijét a szeptember 5-i hétvégén játsszák.

Az 1. forduló párosítása:

  • Vasas FC–ETO FC
  • Paksi FC–Ferencvárosi TC
  • MTK Budapest–ZTE FC
  • Kisvárda Master Good–Kispest-Honvéd FC
  • DVSC–Puskás Akadémia FC
  • Nyíregyháza Spartacus FC–Újpest FC

(Forrás: mti)