Százéves olajfát ültettek a győri Dunakapu térre. Ez már a második alkalom, hogy helyi vállalkozások mediterrán növényeket ajándékoznak a városnak. Pintér Bence polgármester elmondta, szeretnék zöldebbé tenni a rendezvényteret, illetve olyan újításokat is meghonosítani, amelyekre Győrben még nem volt példa.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.15.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Megkezdődött a 81-es számú főút, vagyis a Fehérvári út és a Zöld utca kereszteződésének átalakítása Győrben.
Tizenöt bemutatóval és...






