Megkezdődött a fűnyírás Győrben. A munkákatok azért csúsztak meg, mert az önkormányzat és a Győr-Szol egy hónapos késéssel írta alá a szerződést, így a közbeszerzési eljárás is csak hétfőn indulhatott el. Emiatt a szokásos 17-20 helyett 40-50 nap is lehet, mire a városüzemeltető munkatársai és gépei minden városrészben végeznek a feladatokkal.
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.22.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: A „Jövő egyeteme” a témája az idei Győri Gyermekegyetemnek.
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az ország egész területére...






