Pontokért utaznak Kisvárdára Csertői Aurélék. A Gyirmót FC Győr lejátszotta a labdarúgó NBI-ben az első mérkőzését. Hazai pályán fogadták Nagy Patrikék a fővárosi MTK Budapest csapatát, akikkel egy jó iramú találkozón 1-1-es döntetlent játszottak. A következő fordulóban a fradiverő Kisvárdához látogatnak a sárga-kékek, mutatjuk, hogy készülnek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három ember tűnt el a Dunában
Három különböző helyszínen is riasztották a vízirendészeket szombaton a Dunán. Iváncsánál egy fiatal férfi holttestét megtalálták, míg a Kopaszi-gátnál és Bajánál eltűnt két embert...





