Nemzetközi vízilabda tornára hívták a győrieket a spanyolok. A GYVSE és a játékosok szülei úgy döntöttek: élnek a lehetőséggel, így a gyerekek a jövő hét közepén elutazhatnak Spanyolországba. Minden bizonnyal életük egyik nagy élménye vár rájuk, hiszen a meccsek mellett azért lesz majd szabadidős program is bőven.
Cikkünk frissítése óta eltelt 4 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.22.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: A „Jövő egyeteme” a témája az idei Győri Gyermekegyetemnek.
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az ország egész területére...





