Tízmilliárd forintos program indult a sajátos nevelési igényű gyermekek fejlesztésére. A kiírás országszerte több mint 50 helyszínt érint. A Győri Tankerületi Központ 200 millió forintot nyert el a pályázaton, az összeget eszközvásárlásra, szakmai továbbképzésre, valamint hat gépjármű beszerzésére fordítják.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Idén is megrendezik a Győri Reneszánsz és Barokk Hetet
Koncerteken és mesterkurzusokon vehetnek részt a régizene kedvelői és művelői június 29. és július 3. között a 17. alkalommal megrendezendő Győri Reneszánsz és Barokk...






