Zendaya és Labrinth újabb közös dala
Cikkünk frissítése óta eltelt 4 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Mostanában a csapból is Zendaya folyik, az Euphoria nagy botrányt kavaró részei miatt, de most a zene vonaláról is érdekes! Zendaya és Labrinth igazán felizgatta a rajongóikat, hiszen a közösségi médián bejelentették, az All of Us után újabb közös felvételt vettek fel.
A duó dala meglepetés volt az Eufória sorozatban az első évadban, majd a második évadban Labrinth szólóban jelent meg a Yeh I F-kin Did It-tel.
NEKED AJÁNLJUK
Magyar Péter: kezdeményezzük Sulyok Tamás megbízatásának megszüntetését, emellett indul a „tisztítótűz-művelet”
Kezdeményezzük Sulyok Tamás köztársasági elnök megbíztatásának megszüntetését - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök hétfőn az Országgyűlés ülésén napirend előtt mondott beszédében. A kormányfő közölte: a...






