A 13. bajnoki aranyérmét ünnepelhette a Győri Audi ETO KC csapata kedden. A női kézilabda bajnokság vége előtt három fordulóval a játékosok meg is kapták az aranyérmet és a bajnoki címért járó tálat. A Mosonmagyaróvár elleni 18 gólos győzelem így azt is jelenti, hogy a három fronton helytálló csapat két arany és egy ezüstéremmel zárja a 2016/17-es évadot.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Messi tovább növelte világbajnoki gólrekordját
Újabb mérföldkőhöz érkezett Lionel Messi a labdarúgó-világbajnokságokon. Az argentin klasszis immár 19 találattal vezeti a vb-k örökgóllövőinek ranglistáját, ráadásul egy újabb rekordot is felállított. Az...






