Megemlékezést tart az Arrabona Városvédő Egyesület november 17-én, szerdán 16 órától az Áldozat utcában, a Széchenyi István Egyetem Jogi karának épülete előtt. Az ünnepségen a Győrt ért 1944-es és ’45-ös bombatámadás áldozatai előtt tisztelegnek a helyszínen felállított emlékkereszttel, amelyet székely-magyar fafaragók készítették.
Cikkünk frissítése óta eltelt 16 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Magyar Bajnok lett a Győri Lövészklub férfi csapata
A Győri Lövészklub felnőtt férfi mozgócéllövő (futócéllövő) csapata kiváló teljesítménnyel, ismét aranyérmeket és bajnoki címet szerzett a Keszthelyen rendezett Országos Bajnokságon. A csapat rutinos és kiemelkedő versenyzőkkel...






