Tovább folytatódik a rendőrség figyelemfelhívó kampánya Győrben. Most ismét a járókelők biztonságát helyezték előtérbe, és újra egy forgalmas helyen üzemeltek be digitális plakátot, hogy közbiztonságot erősítő információkkal elérjék a lakosság egy újabb részét.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Rendkívüli hőhullámokra kell felkészülni a nyáron
Akár 40 Celsius-fokos hőség is várható a következő napokban – figyelmeztetett Gajdos László. Az élő környezetért felelős miniszter szerint a tartós forróság az emberek...






