Komáromban is megemlékeztek a Felvidékről kitelepítettek emléknapjáról. Molnár Attila polgármester azt mondta, az átélt borzalmakon változtatni már nem tudunk, emlékezni azonban valamennyiünk kötelessége. Utalt arra is, hogy az országgyűlés 2012. december 4-én ellenszavazat nélkül fogadta el, hogy április 12-e a Felvidékről kitelepítettek emléknapja legyen.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Országszerte nagyon erős lesz az UV-B sugárzás
A HungaroMet figyelmeztetése szerint az ország egész területén a figyelmeztetési küszöböt meghaladó UV-B sugárzásra kell számítani szombaton, ezért különösen fontos a megfelelő védekezés. A legfrissebb...






