Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Harminchat vízmérő fagyott el február első hétvégéjén Győrben és környékén. Négy éve nem erre példa. Győrön kívül Csornán, Kapuváron, Beleden, Szerecsenyben, Magyarkeresztúron, Győrszemerén, Banán, Abdán és Öttevényen roppantotta szét a hideg a vízmérőket. A károsultak egy része betakarta ugyan a vízórát, de a párától átnedvesedett a szigetelőanyag, ez okozta a bajt. Legalább háromszor ennyien voltak azok, akiknél már megfagyott a víz a csövekben, de sikerült kimelegíteni, így nem kellett kicserélni a vízórát. A hét közepén tovább fokozódik a hideg, ezért érdemes ellenőrizni, vagy pótolni a szigeteléseket.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.24.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Péntek éjfélig meghosszabbították a másodfokú hőségriasztást, szombattól pedig
harmadfokú riasztás lép életbe az egész országban.
A tudatos, takarékos vízhasználatra figyelmeztet...






