Sokak örömére és még többek bánatára a hétvégén megjött a lehűlés, és elbújt a nap a felhők mögé. Kisebb nyári záporok előfordultak, de végül vasárnapra csak a borús idő maradt. A most bosszankodó strandolók reménykedhetnek, hiszen az előrejelzések szerint visszatér a 30 fok régiónkba is.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Bunkertúra a Múzeumok Éjszakáján
A Múzeumok Éjszakájára megnyitotta kapuit a Tényői Atombunker. Az érdeklődők itt megismerhették a hidegháború korát. Egy szakértői csapat azért kalauzolta el a látogatókat a...






