Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
A nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) pénteken tárgyalta a Győri ETO FC beadványát, melytől a zöld-fehér klub azt reméli, hogy a szervezet felülbírálja az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) határozatát. Az UEFA fellebbviteli bizottsága korábban két évre – de legfeljebb egy részvételre – kizárta a Győrt az európai kupasorozatokból, és helybenhagyta az első fokon kiszabott 50 ezer eurós pénzbírságot. Az UEFA szerint a magyar együttes úgy játszott az Európa Liga 2010/11-es selejtezőjének 1., 2., 3. és utolsó, 4. fordulójában, hogy nem felelt meg mindenben a szövetség licenckövetelményeinek. A Lausanne-i székhelyű bíróság tárgyalása ma zajlott, amelyen az ETO kulcsfontosságú tanúit, Klement Tibor ügyvezető igazgatót, dr. Gertner Zoltánt, az MLSZ adminisztráció igazgatóját, dr. Gudra Tamást, az MLSZ gazdasági igazgatóját, és Szabó István könyvvizsgálót hallgatták meg. A bírósági meghallgatás után az ítélethirdetés május második felére várható.
NEKED AJÁNLJUK
2026-ban már a telekvásárlásnál eldőlhet, mennyibe kerül az építkezés
Az új építési szabályozás hatálybalépésével 2026-tól minden eddiginél fontosabbá válik a tudatos tervezés már a telekvásárlás pillanatától. A szakemberek szerint a megfelelő előkészítés nemcsak...






