Győrbe érkezik ma az Országos Hulladékgazdálkodási Ügynökség „Körforgó – szelektív forgatag” elnevezésű akciója. A rendezvény célja, hogy a kilátogató gyermekek játékos formában ismerkedjenek meg a szelektív hulladékgyűjtéssel és az anyagok körforgásával. Az ETO Parkban 10.00-tól este 18.00 – ig zajlanak a programok. Lesz mobilcsúszka, ügyességi verseny gumikötéllel, interaktív kiállítás az Italos Karton Környezetvédelmi Szolgáltató Egyesülés közreműködésével, kézműves foglalkozás, és koncert is. A Győr-Szol Zrt a helyszínen hulladékcsere akciót tart, aki elhoz valamilyen hasznosítható hulladékot, az ajándékot kap!
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.24.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Péntek éjfélig meghosszabbították a másodfokú hőségriasztást, szombattól pedig
harmadfokú riasztás lép életbe az egész országban.
A tudatos, takarékos vízhasználatra figyelmeztet...






