21 éve az ENSZ a víz világnapjának választotta március 22.-ét. Azóta színes programokkal várják az érdeklődőket a világ minden táján, hogy a vízzel és a vízgazdálkodással megismerkedjenek. Győrben is hagyomány már ez a rendezvény, nem volt ez másképp idén sem.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Hat vármegyében lesz szúnyogirtás ezen a héten
A héten Baranya, Békés, Csongrád-Csanád, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom és Pest vármegyében lesz biológiai lárvagyérítés.
A katasztrófavédelem közölte, hogy a szúnyogok tenyészőhelyén egy természetes baktérium által termelt...






