Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
A Magyar Telekom hivatalos közleménye alapján még nem egyértelmű, hogy a piacvezető szolgáltató lenyeli-e az adót. A kormány éves szinten 44,4 milliárd forintnyi bevételre számít az adóból, az idei évben a július-december időszakra ez alapján 22,2 milliárd forintnyi extra teher jut a szolgáltatókra.
(Világgazdaság)
NEKED AJÁNLJUK
A zöldfelületek jelenthetik a legjobb védelmet a hőhullámok ellen
A tartós hőhullámok miatt egyre nagyobb szerepe van a városi zöldfelületeknek a hőmérséklet csökkentésében. A Magyar Díszkertészek Szakmaközi Szervezete szerint a tudatosan kialakított növényzet...






