A Gazdasági Főigazgatóság a június havi munkabér számfejtésekor a felajánlott összeget levonta a nettó járandóságból. Az egyetem oktatói, munkatársai 2 millió 300 ezer Ft-ot ajánlottak fel. A Győr közeli Bőnyben és Mezőörsön a Széchenyi István Egyetem több egykori, mai hallgatója lakik. Az egyetem döntése szerint az összegből 1,5 millió forintot a bőnyi, 800 ezer Ft-ot a mezőörsi önkormányzatnak adnak, hogy azt a legjobb belátásuk szerint használják fel az árvízkárosultak támogatásra.
Cikkünk frissítése óta eltelt 16 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Változik négy vidéki hulladékudvar nyitvatartása
Pannonhalma térségébe érkeznek vasárnap az Országúti Kerékpáros Bajnokság futamai, az útzárak miatt négy településen egy nappal előbb lesz nyitva a hulladékudvar. Június 28-án, vasárnap Pannonhalma...






