A vízkitermelés fenntarthatóságáról beszélt Áder János Tatabányán. A köztársasági elnök az Észak-dunántúli Vízmű Zrt-t látogatta meg. A térségben korábban annyira intenzív volt a vízkitermelés, hogy az súlyos károkat okozott a természetben. A forrásvizek elapadása pedig a budai hegyekben is éreztette hatását. A nyolcvanas évek közepe óta azonban a természet egyensúlya újra helyreállt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Szombattól harmadfokú hőségriasztás lép életbe
Az országos tisztifőorvos június 27-én, szombaton 0 órától harmadfokú hőségriasztást rendel el Magyarország teljes területére, amely június 30-án, kedden éjfélig lesz érvényben. Addig, június...






