Teljesen megszüntették a magánszemélyek nem üzleti célra használt ingatlanjának építményadóját Győrben. Ráadásul jövőre nem vezet be új adonemet az önkormányzat. Dr. Dézsi Csaba András, a város polgármestere híradónknak azt mondta, akkor, amikor a megyei jogú városok közül elsőként adócsökkentést jelentett be a jövő évtől, példát mutathat abban, hogy nem csak a vállalkozásokat, hanem a magánszemélyeket is segítik a jelenlegi lehetőségekhez mérten adóelengedés formájában.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Közmű-és burkolatfelújítás miatt lezárják a Zrínyi utat
Közmű-és burkolatfelújítás miatt lezárják a forgalom elől a Zrínyi utat az Eszperantó út és Hunyadi utca között, valamint a Hunyadi utcát a helyközi buszpályaudvar...





