Beköszöntött az advent a Kereskedelmi, Vendéglátó és Idegenforgalmi Szakközép- és Szakiskolában is. Az intézmény rendszeresen ad otthont különböző kiállításoknak. Az adventi időszakban Krischner Mihályné csipkéiben gyönyörködhetnek az iskolába látogatók.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Győrre figyeltek Európa egyetemei
Nemzetközi egyetemi, kormányzati és iparági döntéshozók látogattak el Győrbe. A Széchenyi István Egyetem volt az egyik helyszíne annak a háromnapos konferenciának, amelyre összesen 600...






