Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Ismét afgán határsértők buktak le megyénkben. A mosonmagyaróvári határrendészek tegnap (okt.7.) délelőtt a hegyeshalmi vasútállomáson ellenőrizték a két 23 éves férfit. Egyikük már két éve él Magyarországon hivatalos tartózkodási engedéllyel, míg honfitársa csupán humanitárius tartózkodási engedéllyel rendelkezik. Ő a Balassagyarmati Befogadó Állomásról jött el az előző napon. Az éjszakát Budapesten töltötte, ott találkozott társával, akivel Ausztriába akartak eljutni. A továbbutazáshoz semmilyen engedéllyel nem rendelkeztek, ezért ellenük tiltott határátlépés miatt indított eljárást a Rendőrkapitányság.
NEKED AJÁNLJUK
Az első és második díjat is elhozták a győri művésztanulók (VIDEÓ)
Második helyet és fődíjat szereztek a Széchenyi István Egyetem képzőművészeti iskolájának tanulói az Országos Diákfilm Fesztiválon 43 pályázó között. A Széchenyi István Egyetem fenntartásában működő...






