Táblagépeket, laptopot, élelmiszerutalványokat kaptak rászoruló tanulók Győrben, de van köztük olyan is, aki egy szemüveghez jutott hozzá az egyik felajánlónak köszönhetően. Nyolcadik alkalommal hirdették meg Győrben az Angyalok a Belvárosban elnevezésű jótékonysági akciót, amelyet 11 középiskola 30 diákja számára indítottak el.
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Így érezzük a forint látványos erősödését
Az elmúlt két hónap egyik legfontosabb gazdasági folyamata a forint látványos erősödése volt. A változás az ingatlanpiacra és a befektetésekre is hatással van. Kevesebb...






