Jelentősen bővülhet a lakossági készpénzfelvétel elérhetősége: havonta 150 ezer forintot a postákon is lehetséges lesz majd felvenni. Az erről szóló módosító indítványt a Nemzetgazdasági Minisztérium nyújtotta be az Országgyűlés Törvényalkotási Bizottságának. A tárca szerint a módosítás javítja azon településeken élők helyzetét és életminőségét, ahol nem elérhető bankautomata, de posta működik.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
3 éves lett az örömfutás: szombaton koccintással, befutóajándékkal és örömúszással is...
A héten múlt pontosan 3 éve, hogy a Széchenyi Egyetem jóvoltából Győrben elindult az UNI GYŐR ÖRÖMFUTÁS szabadidős sportesemény-sorozat. Az Aranypart II. szabadstrandról rajtoló eseményt...






