Az ünnepi időszakban elsősorban a zseblopások gyakoriak. A járőrök fokozottan jelen vannak a karácsonyi vásárok és bevásárlóközpontok környékén. Szabó Csaba rendőrfőhadnagy, a Győr-Moson-Sopron megyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztályának munkatársa elmondta, arra hívják fel a figyelmet, hogy ne hagyják az emberek az autóikban az értékeiket, használják a bevásárlóközpontok ruhatárait, és helyezzék ruhájuk belső zsebeibe értékeiket. Ha több pénzt viszünk magukkal, azt lehetőleg ne tároljuk egy helyen, és inkább a bankkártyát használjunk a bevásárlásokkor.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Az Anima Musicae világsztárokkal készül az új évadra
Nemzetközi sztárvendégek, különleges koncertsorozatok és vidéki fellépések várják a közönséget az Anima Musicae Kamarazenekar 2026/27-es évadában. Az Anima Musicae Kamarazenekar három bérletsorozatot hirdet meg a...






