Szolgáltatói visszafizetést kézbesítettek a családnak, viszont aprójuk nem lévén, visszajárót kértek. Tízezer forintot. Megfigyelték, hogy az idős házaspár hol tárolja pénzét, majd azzal az ürüggyel, hogy a kapcsolókat ellenőrzik, figyelmüket elterelték, s személyes okmányaik mellett megtakarított pénzüket és betétkönyvüket is magukhoz vették. Közel kétmillió forinttal károsították meg így a jóhiszemű nyugdíjasokat.
Kezdőlap KÉK HÍREK
Cikkünk frissítése óta eltelt 16 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Nehogy az autóban hagyjuk a gyermeket vagy a kutyát!
A napon, vagy akár csak félárnyékban parkoló autó belső hőmérséklete ilyenkor a 70 Celsius-fokot is meghaladhatja, életveszélyes abban tartózkodni. Idén már történt olyan eset, amikor a...






