A rezsicsökkentés védelmében a következő kilenc hétben aláírásgyűjtő akciót folytat a Fidesz, amelyhez Győrben, és megyénk több településén is lehet csatlakozni, mondta el rádiónknak Kara Ákos, országgyűlési képviselő.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Változik négy vidéki hulladékudvar nyitvatartása
Pannonhalma térségébe érkeznek vasárnap az Országúti Kerékpáros Bajnokság futamai, az útzárak miatt négy településen egy nappal előbb lesz nyitva a hulladékudvar. Június 28-án, vasárnap Pannonhalma...






