Készülnek a télre a győri állatkertben. Még nincsenek mínuszok, de már gondolnak a közelgő hidegre. Néhány állat más táplálékot kap ilyenkor, és van olyan kifutó, amit átalakítanak. A terráriumokat nyáron is fűtik, így nem mindenhol van rá szükség, hogy melegebb legyen.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Keresik az egyik győri Mediamarkt tolvaját
A rendőrség keres egy tolvajt, aki másfél héttel ezelőtt egy Playstation játékkonzolt lopott el a győri Árkádból. A rendőrség közzétette a kamerafelvételt is. „A Győri...






